"Nejsme tu proto, aby nás cokoliv omezovalo, aby se nám nedařilo, abychom se trápili a abychom využívali pouhý zlomek svých možností jen proto, že to tak dělají ostatní a považuje se to za normu. Překročte hranice toho, co jste si mysleli, že je možné. Přijďte se nabít energií, získejte nové dovednosti a nechte se vtáhnout do radostného víru…"
  

LEKTOR
Jiří Hamerský - www.jirihamersky.cz.

 

AKTUÁLNÍ TERMÍNY 2018:

Neděle 22. 4., OSTRAVA, Vaňkův kopec, Zátiší 1235
Neděle 29. 4., PARDUBICE, Laya centrum, Jiráskova 21
Sobota 26. 5., KOPŘIVNICE, Divotvůrna Kopřivnice, Kadláčkova 553

Sobota 23. 6., PRAHA, Maitrea, Týnská ulička 6

CENA:

Seminář 1.500,- Kč (studenti 1000,- Kč).
PROČ JE SEMINÁŘ TAK PŘEHNANĚ LEVNÝ?

 

KONTAKT - PŘIHLÁŠKY:

E-mail: cauac@seznam.cz 

Telefon: 739 097 313 
Přihlásit na seminář se můžete telefonicky, e-mailem.

 

JE ENJOYING PRO MĚ?

ENJOYING začíná pracovat z místa, na kterém se právě teď nacházíme. 
Možná máme pocit, že nám něco chybí. Možná jsme nespokojení a kolikrát ani netušíme proč. Jindy naopak víme moc dobře, co je náš největší problém a jsme z toho už úplně unavení. Pravděpodobně ne vše, co se děje, jde podle našich představ.Jako psycholog jsem vyslechl v léčebně spoustu životních příběhů. V následujících čtyřech jsem změnil jména, ponechal přibližný věk a lehce je upravil. ENJOYING musí přinášet pomoc i v těchto situacích:

Katce (29) se zhroutil svět. Po osmiletém vztahu se rozešla s přítelem. Nic ji momentálně nebaví. Nedělá ji dobře, když vidí své bývalé spolužačky šťastné a s kočárkem – cítí se divně a hlavně pochybuje, jestli ještě někoho normálního potká.
Libor (48) prožívá velký stres – každý měsíc musí splácet hned několik pohledávek; neví, jestli jeho firma přežije, cítí odpovědnost za své zaměstnance. V noci špatně spí – stále přemýšlí, co udělat lépe.
Sandře (17) připadá, že na tuto planetu nepatří. Cítí se často ztracená; netuší, proč je tady a co by měla vlastně dělat. Nesnáší autority, a když ji někdo tlačí někam, kam nechce.
Kamil (35) si o sobě myslí, že je tlustý, nezajímavý a pro holky nepřitažlivý. Zkusil už několik terapií, ale stále má nízké sebevědomí, sobě ani druhým moc nevěří. Poslední dobou ho navíc trápí silné bolesti – obává se, aby mu lékaři nesdělili nepříjemnou diagnózu.


CÍL ENJOYINGU

Cílem Enjoyingu je jak dosažení toho, co si přejeme, tak radost z cesty samé.
Měl jsem možnost mluvit se spoustou lidí, kteří léta usilovali o nějaký sen a pak ho sice dosáhli, ale uvědomili si, že celou dobu před tím nežili. Ta trýzeň, že už čas nejde vrátit zpátky, se dá jen těžko popsat.A i když se naopak naučíme, jak mít po většinu času dobrou náladu, jenom to by bylo také málo. Zasloužíme si více.

PROGRAM SEMINÁŘE (10:15 - 17:00)

BLOK 1 
+ Úvod do Enjoyingu. Jak teď hned pozvednout svůj život na zcela novou úroveň. Neomezené možnosti lidského vědomí.
+ Význam negativních emocí – účinný a jednoduchý způsob, Jak pracovat s problémy a nepříjemnými situacemi.
+ Zakotvení v přítomnosti. Stodvacetiminutová hodina. Tvoření vlastního času. Time managment 23. Století. Multiefektivita.

BLOK 2

+ Jak nejrychleji získat to, co chceme. Jak si nešlapat po štěstí. Pohyb po proudu. Stav plynutí (flow).
+ Zázračná síla dávání. Něco málo o tom, jak funguje tento vesmír.
+ Naše nejzářivější životní dráha. Nekompromisní věrnost sobě a svým snům. Využití pokladů své duše. Naplnění vlastního potenciálu.
+ Jak vytěžit ze všeho maximum. Nekompromisní směřování k cíli. Vibrace úspěchu.

BLOK 3
+ Intenzivní zamilovanost – Potřebujeme k ní partnera??? Přivábení lásky do svého života. Vtažení do radostného víru. Stav okouzlení. 
+ Spokojenost se vším co jest a touha dál se vyvíjet. Stav naplnění.
+ Tornádo vděčnosti – dynamická technika, která mění život od základů. Nekompromisní úcta ke všemu a ke všem.
+ Úcta k sobě. Nezávislost na názorech ostatních. O tom, že sebeláska není sobeckost, ale nutnost.  

BLOK 4
+ Pojďme to celé ještě více odlehčit – život je jeden velký kosmický žert. Jak nebrat nic příliš vážně. Tvoření humorných segmentů.
+ Expresní škola smíchu
+ Práce s dechem a držením těla – přirozená cesta k lepší náladě.
+ Shrnutí toho nejdůležitějšího, kontrola zafixování naučených návyků. Jak pracovat dál individuálně a jak si udržet stav Enjoyingu i v dalších dnech.


CO ZÍSKÁTE

Osvojíte si čtyři unikátní strategie, které se na této planetě stanou postupně normou. Připomenete si okouzlení, které jste jako děti zažívali permanentně; zvýšíte své vibrace a svůj vliv a nasměrujete svůj život k tomu, co jste si vždy přáli. Důraz bude kladen na co nejsrozumitelnější výklad, pochopení, procvičení a reálné zvládnutí čtyř základních postupů.


CO NEZÍSKÁTE

CERTIFIKÁT. Jak řekla jednou Matka Tereza: „Byli jsme stvořeni k větším věcem než k tomu, abychom byli pouhým číslem na světě – nejsme tu pro diplomy, ani pro tituly. ENJOYING místo primitivní kultury razítek a certifikací podporuje kulturu srdce - rozvinutí toho nejlepšího v každém člověku.


PODMÍNKY ÚČASTI - JAK SE PŘIHLÁSIT

Seminář není určen dětem do 15 let a lidem těžce zdravotně a duševně nemocným. 
Podmínkou účasti je zaplacení kurzovného 1.500,- Kč (studenti 1.000,- Kč) převodem na účet 2300420655/2010 (Fio banka) nejpozději do středy toho týdne, ve kterém se seminář koná. Mezinárodní platby: IBAN: CZ6520100000002300420655, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX. Název účtu: Jiří Hamerský.
V posledních dvou dnech před seminářem si informaci o případných volných místech a eventuálním způsobu platby můžete vyžádat na telefonu 739 097 313.


Máte-li jakýkoliv, pište, prosím, na cauac@seznam.cz nebo volejte 739 097 313.