"Nejsme tu proto, aby nás cokoliv omezovalo, aby se nám nedařilo, abychom se trápili a abychom využívali pouhý zlomek svých možností jen proto, že to tak dělají ostatní a považuje se to za normu. Překročte hranice toho, co jste si mysleli, že je možné. Přijďte se nabít energií, získejte nové dovednosti a nechte se vtáhnout do radostného víru…"
  

LEKTOR
Jiří Hamerský - www.jirihamersky.cz.

 

AKTUÁLNÍ TERMÍNY 2021:

Sobota, 13. 11., BRNO, Age Management, Orlí 27 


CENA:

Seminář 1.500,- Kč (studenti 1000,- Kč).
PROČ JE SEMINÁŘ TAK PŘEHNANĚ LEVNÝ?

 

KONTAKT - PŘIHLÁŠKY:

E-mail: cauac@seznam.cz 

Telefon: 739 097 313 
Přihlásit na seminář se můžete telefonicky, e-mailem.

 

JE ENJOYING PRO MĚ?

ENJOYING začíná pracovat z místa, na kterém se právě teď nacházíme. 
Možná máme pocit, že nám něco chybí. Možná jsme nespokojení a kolikrát ani netušíme proč. Jindy naopak víme moc dobře, co je náš největší problém a jsme z toho už úplně unavení. Pravděpodobně ne vše, co se děje, jde podle našich představ.Jako psycholog jsem vyslechl v léčebně spoustu životních příběhů. V následujících čtyřech jsem změnil jména, ponechal přibližný věk a lehce je upravil. ENJOYING musí přinášet pomoc i v těchto situacích:

Katce (29) se zhroutil svět. Po osmiletém vztahu se rozešla s přítelem. Nic ji momentálně nebaví. Nedělá ji dobře, když vidí své bývalé spolužačky šťastné a s kočárkem – cítí se divně a hlavně pochybuje, jestli ještě někoho normálního potká.
Libor (48) prožívá velký stres – každý měsíc musí splácet hned několik pohledávek; neví, jestli jeho firma přežije, cítí odpovědnost za své zaměstnance. V noci špatně spí – stále přemýšlí, co udělat lépe.
Sandře (17) připadá, že na tuto planetu nepatří. Cítí se často ztracená; netuší, proč je tady a co by měla vlastně dělat. Nesnáší autority, a když ji někdo tlačí někam, kam nechce.
Kamil (35) si o sobě myslí, že je tlustý, nezajímavý a pro holky nepřitažlivý. Zkusil už několik terapií, ale stále má nízké sebevědomí, sobě ani druhým moc nevěří. Poslední dobou ho navíc trápí silné bolesti – obává se, aby mu lékaři nesdělili nepříjemnou diagnózu.


CÍL ENJOYINGU

Cílem Enjoyingu je jak dosažení toho, co si přejeme, tak radost z cesty samé.
Měl jsem možnost mluvit se spoustou lidí, kteří léta usilovali o nějaký sen a pak ho sice dosáhli, ale uvědomili si, že celou dobu před tím nežili. Ta trýzeň, že už čas nejde vrátit zpátky, se dá jen těžko popsat.A i když se naopak naučíme, jak mít po většinu času dobrou náladu, jenom to by bylo také málo. Zasloužíme si více.

PROGRAM SEMINÁŘE (10:15 - 17:00)

BLOK 1 
+ Úvod do Enjoyingu. Jak teď hned pozvednout svůj život na zcela novou úroveň. Neomezené možnosti lidského vědomí.
+ Význam negativních emocí – účinný a jednoduchý způsob, Jak pracovat s problémy a nepříjemnými situacemi.
+ Zakotvení v přítomnosti. Stodvacetiminutová hodina. Tvoření vlastního času. Time managment 23. Století. Multiefektivita.

BLOK 2

+ Jak nejrychleji získat to, co chceme. Jak si nešlapat po štěstí. Pohyb po proudu. Stav plynutí (flow).
+ Zázračná síla dávání. Něco málo o tom, jak funguje tento vesmír.
+ Naše nejzářivější životní dráha. Nekompromisní věrnost sobě a svým snům. Využití pokladů své duše. Naplnění vlastního potenciálu.
+ Jak vytěžit ze všeho maximum. Nekompromisní směřování k cíli. Vibrace úspěchu.

BLOK 3
+ Intenzivní zamilovanost – Potřebujeme k ní partnera??? Přivábení lásky do svého života. Vtažení do radostného víru. Stav okouzlení. 
+ Spokojenost se vším co jest a touha dál se vyvíjet. Stav naplnění.
+ Tornádo vděčnosti – dynamická technika, která mění život od základů. Nekompromisní úcta ke všemu a ke všem.
+ Úcta k sobě. Nezávislost na názorech ostatních. O tom, že sebeláska není sobeckost, ale nutnost.  

BLOK 4
+ Pojďme to celé ještě více odlehčit – život je jeden velký kosmický žert. Jak nebrat nic příliš vážně. Tvoření humorných segmentů.
+ Expresní škola smíchu
+ Práce s dechem a držením těla – přirozená cesta k lepší náladě.
+ Shrnutí toho nejdůležitějšího, kontrola zafixování naučených návyků. Jak pracovat dál individuálně a jak si udržet stav Enjoyingu i v dalších dnech.


CO ZÍSKÁTE

Osvojíte si čtyři unikátní strategie, které se na této planetě stanou postupně normou. Připomenete si okouzlení, které jste jako děti zažívali permanentně; zvýšíte své vibrace a svůj vliv a nasměrujete svůj život k tomu, co jste si vždy přáli. Důraz bude kladen na co nejsrozumitelnější výklad, pochopení, procvičení a reálné zvládnutí čtyř základních postupů.


CO NEZÍSKÁTE

CERTIFIKÁT. Jak řekla jednou Matka Tereza: „Byli jsme stvořeni k větším věcem než k tomu, abychom byli pouhým číslem na světě – nejsme tu pro diplomy, ani pro tituly. ENJOYING místo primitivní kultury razítek a certifikací podporuje kulturu srdce - rozvinutí toho nejlepšího v každém člověku.


PODMÍNKY ÚČASTI - JAK SE PŘIHLÁSIT

Seminář není určen dětem do 15 let a lidem těžce zdravotně a duševně nemocným. 
Podmínkou účasti je zaplacení kurzovného 1.500,- Kč (studenti 1.000,- Kč) převodem na účet 2300420655/2010 (Fio banka) nejpozději do středy toho týdne, ve kterém se seminář koná. Mezinárodní platby: IBAN: CZ6520100000002300420655, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX. Název účtu: Jiří Hamerský.
V posledních dvou dnech před seminářem si informaci o případných volných místech a eventuálním způsobu platby můžete vyžádat na telefonu 739 097 313.


Máte-li jakýkoliv, pište, prosím, na cauac@seznam.cz nebo volejte 739 097 313.