ENJOYING - NEKOMPROMISNÍ ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ


"Nejsme tu proto, aby nás cokoliv omezovalo, aby se nám nedařilo, abychom se trápili a abychom využívali pouhý zlomek svých možností jen proto, že to tak dělají ostatní a považuje se to za normu."

Nekompromisní vtažení do přítomného okamžiku. Nekompromisní směřování ke svým snům. Nekompromisní spokojenost se sebou a svým životem. Nekompromisní úcta ke všemu. Překročte hranice toho, co jste si mysleli, že je možné. Přijďte se nabít energií, získejte nové dovednosti a nechte se vtáhnout do radostného víru…

  

LEKTOR: Jiří Hamerský - www.jirihamersky.cz.


AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

Sobota 19. 5. 2012     SEMINÁŘ
10:15 - 17:00        ZLÍN, Mateřská škola Kolektivní dům, Osvoboditelů 3778. Mapa.

Středa 23. 5. 2012      PŘEDNÁŠKA 18:00 - 20:00   BRNO, Klub Altego, Kameníčkova 2. Mapa.
Sobota 26. 5. 2012     SEMINÁŘ 10:15 - 17:00        OLOMOUC, Fontána, Horní náměstí 5. Mapa.
Sobota 9. 6. 2012       SEMINÁŘ 10:15 - 17:00        BRNO, Klub Altego, Kameníčkova 2. Mapa.

 

CENASEMINÁŘ: 1.500,- Kč (studenti 1000,- Kč). PŘEDNÁŠKA: 250,- Kč. PROČ JE SEMINÁŘ TAK PŘEHNANĚ LEVNÝ?KONTAKT - PŘIHLÁŠKY: 

E-mail: cauac@seznam.cz
Telefon: +420-737-789-205.
Přihlásit na seminář se můžete telefonicky, e-mailem, nebo nejsnáze přímo zde
Přihlásit na přednášku pořádanou klubem Altego v Brně se můžete na nahir@seznam.cz (registrace nutná nejméně jeden den předem.) 
Registrujte si místo včas, počet míst je omezen.


JE ENJOYING PRO MĚ?

ENJOYING začíná pracovat z místa, na kterém se právě teď nacházíme.

Možná máme pocit, že nám něco chybí. Možná jsme nespokojení a kolikrát ani netušíme proč. Jindy naopak víme moc dobře, co je náš největší problém a jsme z toho už úplně unavení. Pravděpodobně ne vše, co se děje, jde podle našich představ.

Jako psycholog jsem vyslechl v léčebně spoustu životních příběhů. V následujících čtyřech jsem změnil jména, ponechal přibližný věk a lehce je upravil. ENJOYING musí přinášet pomoc i v těchto situacích:

R1-4A.jpg
Katce (29) se zhroutil svět. Po osmiletém vztahu se rozešla s přítelem. Nic ji momentálně nebaví. Nedělá ji dobře, když vidí své bývalé spolužačky šťastné a s kočárkem – cítí se divně a hlavně pochybuje, jestli ještě někoho normálního potká.

Libor (48) prožívá velký stres – každý měsíc musí splácet hned několik pohledávek; neví, jestli jeho firma přežije, cítí odpovědnost za své zaměstnance. V noci špatně spí – stále přemýšlí, co udělat lépe.

Sandře (17) připadá, že na tuto planetu nepatří. Cítí se často ztracená; netuší, proč je tady a co by měla vlastně dělat. Nesnáší autority, a když ji někdo tlačí někam, kam nechce.

Kamil (35) si o sobě myslí, že je tlustý, nezajímavý a pro holky nepřitažlivý. Zkusil už několik terapií, ale stále má nízké sebevědomí, sobě ani druhým moc nevěří. Poslední dobou ho navíc trápí silné bolesti – obává se, aby mu lékaři nesdělili nepříjemnou diagnózu.


CÍL ENJOYINGU

CÍLEM ENJOYINGU JE JAK DOSAŽENÍ TOHO, CO SI PŘEJEME, TAK RADOST Z CESTY SAMÉ.

Měl jsem možnost mluvit se spoustou lidí, kteří léta usilovali o nějaký sen a pak ho sice dosáhli, ale uvědomili si, že celou dobu před tím nežili. Ta trýzeň, že už čas nejde vrátit zpátky, se dá jen těžko popsat.

A i když se naopak naučíme, jak mít po většinu času dobrou náladu, jenom to by bylo také málo.

Zasloužíme si více.

PROGRAM SEMINÁŘE (10:15 - 17:00)

BLOK 1
+ Úvod do ENJOYINGU. JAK TEĎ HNED pozvednout svůj život na zcela novou úroveň. Neomezené možnosti lidského vědomí.
+ VÝZNAM NEGATIVNÍCH EMOCÍ – ÚČINNÝ A JEDNODUCHÝ ZPŮSOB, JAK PRACOVAT S PROBLÉMY A NEPŘÍJEMNÝMI SITUACEMI.
+ ZAKOTVENÍ V PŘÍTOMNOSTI. STODVACETIMINUTOVÁ HODINA. Tvoření vlastního času. Time managment 23. Století. Multiefektivita.

BLOK 2
R1-4AA-(1).jpg+ JAK NEJRYCHLEJI ZÍSKAT TO, CO CHCEME. Jak si nešlapat po štěstí. Pohyb po proudu. Stav plynutí (flow).
+ ZÁZRAČNÁ SÍLA DÁVÁNÍ. Něco málo o tom, jak funguje tento vesmír.
+ NAŠE NEJZÁŘIVĚJŠÍ ŽIVOTNÍ DRÁHA. Nekompromisní věrnost sobě a svým snům. Využití pokladů své duše. Naplnění vlastního potenciálu.
+ JAK VYTĚŽIT ZE VŠEHO MAXIMUM. NEKOMROMISNÍ SMĚŘOVÁNÍ K CÍLI. VIBRACE ÚSPĚCHU.

BLOK 3
+ INTENZIVNÍ ZAMILOVANOST – POTŘEBUJEME K NÍ PARTNERA??? Přivábení lásky do svého života. Vtažení do radostného víru. Stav okouzlení. 
+ SPOKOJENOST SE VŠÍM, CO JEST A TOUHA DÁL SE ROZVÍJET. STAV NAPLNĚNÍ. 
+ TORNÁDO VĎEČNOSTI – DYNAMICKÁ TECHNIKA, KTERÁ MĚNÍ ŽIVOT OD ZÁKLADŮ. NEKOMPROMISNÍ ÚCTA KE VŠEMU A KE VŠEM.
+ ÚCTA K SOBĚ. OPRAVDOVÉ SEBEVĚDOMÍ. Nezávislost na názorech ostatních. O tom, že sebeláska není sobeckost, ale nutnost.  

BLOK 4
+ POJĎME TO CELÉ JEŠTĚ VÍCE ODLEHČIT – ŽIVOT JE JEDEN VELKÝ KOSMICKÝ ŽERT. Jak nebrat nic příliš vážně. Tvoření humorných segmentů.
+ EXPRESNÍ ŠKOLA SMÍCHU.
+ PRÁCE S DECHEM A DRŽENÍM TĚLA – přirozená cesta k lepší náladě.
+ SHRNUTÍ TOHO NEJDŮLEŽITĚJŠÍHO, KONTROLA ZAFIXOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH NÁVYKŮ. JAK PRACOVAT DÁL INDIVIDUÁLNĚ A JAK SI UDRŽET STAV ENJOYINGU I V DALŠICH DNECH.


CO ZÍSKÁTE

Osvojíte si čtyři unikátní strategie, které se na této planetě stanou postupně normou. Připomenete si okouzlení, které jste jako děti zažívali permanentně; zvýšíte své vibrace a svůj vliv a nasměrujete svůj život k tomu, co jste si vždy přáli. Důraz bude kladen na co nejsrozumitelnější výklad, pochopení, procvičení a reálné zvládnutí čtyř základních postupů.

 
CO NEZÍSKÁTE

CERTIFIKÁT. Jak řekla jednou Matka Tereza: „Byli jsme stvořeni k větším věcem než k tomu, abychom byli pouhým číslem na světě – nejsme tu pro diplomy, ani pro tituly. ENJOYING místo primitivní kultury razítek a certifikací podporuje kulturu srdce - rozvinutí toho nejlepšího v každém člověku.

 

PODMÍNKY ÚČASTI - JAK SE PŘIHLÁSIT

SEMINÁŘ "ENJOYING - Nekompromisní štěstí v životě" není určen dětem do 15 let a lidem těžce zdravotně a duševně nemocným. 
PŘIHLÁSIT se můžete zde. Obratem obdržíte pozvánku s organizačními pokyny.
PODMÍNKOU ÚČASTI je zaplacení kurzovného 1.500,- Kč (studenti 1.000,- Kč) převodem na účet 2322692133/0800 (Česká spořitelna) nejpozději do středy toho týdne, ve kterém se seminář koná. 
MÁTE-LI JAKÝKOLIV DOTAZ, kontaktujte, prosím, organizátora akce Davida Vlka: +420-737-789-205.