sedm_poselstvi_obal.jpg„Kniha Sedm poselství je podanou rukou ke šťastnému životu.“                                       (Květa Fialová, herečka)  


Původně mělo být součástí Sedmi poselství i CD Stříbrný kocourek, namluvené Květou Fialovou. Nyní si audionahrávku můžete stáhnout zdarma zde.

Knihu můžete zakoupit na mých seminářích nebo ji objednat přes tento web.

SEDM POSELSTVÍ

PŘÍBĚH O TOM, JAK SE MŮZE STÁT REALITA POHÁDKOU A POHÁDKA REALITOU.

NEMUSÍME SE TRÁPIT. NEMUSÍME VŠEMU ROZUMĚT. NEMUSÍME VĚDĚT PROČ.

Hlavní hrdinka Sedmi poselství, studentka psychologie Šárka, se cítí jako vyvrhel. Nikdo nechápe její snahu poznat sebe samu a přání, aby byly i ostatní bytosti šťastné. Jednoho dne se však okolnosti jejího života začnou odvíjet způsobem, jaký si nepředstavovala ani v tom nejfantastičtějším snu…
 
Kniha Sedm poselství si v ničem nezadá se slavným Alchymistou Paula Coelha. Příběh mladé dívky, hledající lásku, smysl a naplnění života, začíná poněkud mystickým setkáním s tajemným delfínem, který co by rádce a učitel ukazuje hlavní hrdince románu Sedm poselství, že nalézt cestu k vnitřnímu štěstí, lásce a touze po seberealizaci je velmi jednoduché.
 
Kniha Sedm poselství je napsána srozumitelným jazykem a ukrývá v sobě spousty vznešených a moudrých myšlenek, které lze uplatnit v každodenním životě a nalézt tak správný směr. 
 
Kniha Sedm poselství také inspirovala zpěvačku Lucii Nosovou a kapelu LISOPEA a stala se předlohou ke složení Delfíní písně, kterou si můžete poslechnout zde.
 
Ohlasy na knihu svědčí o tom, že se na svět podařilo dostat dílo, která má možnost změnit způsob myšlení či nazírání na životy nás všech. Knihu můžete přečíst celou jedním dechem a mít pocit, že svět je úžasné místo k životu, kde stojí za to žít…
 

NAPSALI O KNIZE

 
„Probrečela jsem noc a přišla nádherná úleva a dnes i únava. Číst příběh své duše je opravdu něco neuvěřitelného.“ 
(Martina Wilczeková)
 
"Z celého srdce bych Vám chtěla poděkovat za nádhernou knihu Sedm poselství a úžasný komentář paní Květy Fialové. Od mala miluji delfíny, když jsem si přečetla knihu The Secret-Tajemtsví od R. Byrne začala jsem se shánět po více knížkách s podobným motivem a velmi mne překvapilo, že i u nás v Čechách dokáže napsat někdo tak úžasnou knihu o tom, jak změnit svůj život. Opravdu je nádherná, četla jsem jí už několikrát a je má nejoblíbenější. Bylo by úžasné, kdyby podle ní šel natočit film.“
(Růženka Novotná)

 „Poslední léta moc knihy nečtu. Sedm poselství ale patří mezi ty, které se přečtou jedním dechem. Je úžasná, teď ji čtu znovu, pomaleji a rozvážněji, prociťuji a nenacházím slova chvály…“ 
(Jaroslav Hulva)

„Děkuji za Vaši knihu, kterou nosím stále při sobě, vypisuji si důležité poznámky a neustále z ní čerpám delfíní moudro, které mi dotváří mozaiku již v určité podobě poznaného, nyní lépe uchopitelného vědomí. Nesmírně laskavá a všeobjímající energie, zde obsažená, působí na lidskou bytost velmi blahodárně v nynějším probouzejícím se procesu. S Mozym teď jsem často v myšlenkách, usnadňuje mi to velmi momentální žití zde na Zemi“.
(Jitka Suchanová)

„Líbil se mi první odvážný krok, kdy se Šárka rozhodne odjet k moři, přestože má zrovna spoustu školních povinností. Spousta lidí by si řekla, že tím ztratí spoustu času. Přitom ho takhle spoustu ušetří: když rozvinou svou duši, dovedou pak fungovat v životě daleko efektivněji, orientují se mnohem jasněji v realitě, umí na základě toho rychleji jednat, mají více tvůrčí energie. A to moře!! A hřejivé slunce... ta kombinace mě nabíjí čerstvou životní silou, i když si o tom jenom čtu ." 
(Pajda Mamutí jezero)
 
„Právě jsem dočetla Vaši překrásnou knížku a musím říct, že je to opravdový poklad! Už jsem přečetla spoustu knížek na podobné téma, ale Vaše je opravdu NEJ!!!“ 
(Lenka Neshybová)
 
"Sedm poselství je knihou pro všechny, kdo se chtějí naučit přinášet více světla nejen do svého života. Pro všechny, kteří si chtějí umět vytvářet vlastní, nový, lepší svět......"  (Přečíst celý článek)
(David Vlk)
 
„Četla jsem ve svém životě hory knih, obyčejné, moudré, vznešené, naivní, despotické, smutné, hrůznostrašné, divadelní, ale tato kniha se tak nějak naprosto vymyká jakémukoliv přesnému určení. Z té knížky už přece všechno znám a přesto se od ní nemohu odtrhnout, čím je tedy tak jiná než ty ostatní…?“
 
„Zde je úryvek z knihy, po jejímž přečtení jsem měla dlouhou dobu veselou hravou náladu. Tato kniha je podle mého názoru nejlepším návodem k radostnému lehkému prožívání života, jak to zatím umí dokonale jen delfíni – nejmoudřejší to bytosti na planetě Zemi.“
 

VIDEO KŘTU KNIHY SEDM POSELSTVÍ

 
Rozhovor s Květou Fialovou a záznam celého křtu knihy, včetně krátkého autorského čtení, Delfíní písně a dalších dvou nádherných skladeb zpěvačky Lucie Nosové a kapely LISOPEA, můžete shlédnout ve dvou dílech na internetové televizi Cesty k sobě.
 
Křest proběhl dne 26. 3. 2010 v Paláci knih Luxor, na Václavském náměstí v Praze.
 
 

OBJEDNAT KNIHU


Knihu Sedm poselství můžete zakoupit na seminářích Enjoyingu nebo si ji objednat na adrese cauac@seznam.cz a pošlu Vám ji poštou.
Po prvním vydání, které je už delší dobu beznadějně vyprodáno, je nyní k dispozici 2. dotisk v brožované vazbě.
Cena - 250 Kč na semináři nebo při osobním odběru v Brně; 289 Kč (včetně poštovného a balného) při platbě předem na účet.

Ukázka z knihy Sedm poselství.