VÁŠ NÁZOR MĚ ZAJÍMÁ

Podělte se o to, co inspiruje vás…
Řekněte si, o čem chcete, aby se na tomto webu psalo…
Napište, co se vám nelíbí…


Jiří: „Dělím se s vámi o své zkušenosti a odborné poznatky a mám některé věci odzkoušené, že fungují. Nikdy však – ani ve své práci psychologa v psychiatrické léčebně – jsem se nestavěl do role autority. Něco takového mi je velmi cizí. Berte mě proto, prosím, jako sobě rovného. Jako člověka, který se stále něčemu učí, a který se moc rád bude učit i od vás.“

Možná i vy máte ve svém okolí mimořádně vtipného nebo moudrého člověka, jehož „hlášky“ vám vždy prozáří den. Možná jste si prošli něčím velmi těžkým, posílilo vás to a váš příběh by mohl inspirovat ostatní. Budu vám vděčný, když se o svou cennou zkušenost podělíte – nikdy nevíte, komu svými slovy pomůžete.

Pokud nás nějaká vaše myšlenka, „historka“ nebo prožitá životní moudrost zaujme, s vaším svolením a uveřejněním vašeho jména ji použiji v rámci semináře nebo v nějakém textu přímo tady na stránce.

Napadá-li vás také nějaké téma či otázka a myslíte si, že by odpověď mohla zajímat i ostatní, neváhejte mi napsat. Můžete sami ovlivnit, jaký článek se tu v budoucnu objeví.

Do třetice vám budu vděčný za jakoukoliv zpětnou vazbu k tomuto webu. Nápady, co mohu dělat lépe.

Děkuji a prosím o pochopení, pokud na váš e-mail kvůli časovému vytížení neodpovím hned.
KONTAKT

JIŘÍ HAMERSKÝ - ENJOYING
Chopinova 13, 623 00 Brno
e-mail: cauac@seznam.cz

IČ: 72415118
Číslo účtu: 2300420655/2010 (Fio banka)

POKUD POTŘEBUJETE POMOCI
s řešením něčeho osobního, můžete využít službu osobního poradenství.

POKUD VÁŠ DOTAZ NELZE VYŘEŠIT PÍSEMNĚ,  potřebujete se zeptat na cokoliv k seminářům, rádi byste mi dali zpětnou vazbu nebo máte nápady na spolupráci, jsem vám k dispozici i na telefonu: 739 097 313.